Ana sayfa Avrupa ve Balkanlar BTTDD’DEN DÜNDAR’A TAM DESTEK

BTTDD’DEN DÜNDAR’A TAM DESTEK

18
0

Osmangazi Belediye Başkanı ve AK Parti’den yeniden Osmangazi Belediye Başkan Adayı gösterilen Mustafa Dündar, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Dernekleri (BTDD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, “BTTDD Bursa Şubesi olarak her zaman sizin yanınızda ve destekçiniziz” dedi.

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti’den yeniden Osmangazi Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Mustafa Dündar ile AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini ve beraberindeki heyet, BTTDD Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Osmangazi’nin, nüfus bakımından Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olduğunu hatırlatan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Köse, BTTDD Bursa Şubesi olarak, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın her zaman destekçisi olduklarını söyledi. Köse, “Geçen beş yıllık belediye başkanlığı dönemin de  hem Bursa’da hem de Balkanlar’da önemli projeler gerçekleştirmiştir. Ayrıca herkesi kucaklayıcı samimi bir kişiliğe sahip olan Başkanımız, bundan sonraki hizmetlerine de devam etmesi için bugüne kadar olduğu gibi , bundan sonra da biz Batı Trakya Türklerinin kendisine ve ekibine desteğimiz tam olacaktır” diye konuştu.

Görev süresi boyunca kendilerine verdiği destekten ötürü Mustafa Dündar’a teşekkür eden Şükrü Köse, “Başkan Dündar’a bize verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür eder, kendilerine ve ekibine başarılar dilerim.STK olarak Batı Trakyalı soydaşlarımıza hizmet ettiğimiz gibi; güzel Bursa’mıza ve  ülkemize de fayda sağlayarak katkıda bulunmak için her zaman hazır olduğumuzu vurgulamak isterim, gerçekleşecek yerel seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirsin” şeklinde konuştu.

SİZLERİN DESTEĞİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Bursa’nın, Türkiye’nin 4 bir yanından, Balkanlar’dan, Kafkaslar’dan gelen insanların yaşadığı bir dünya şehri olduğunu, Osmangazi olarak değişik coğrafyalardan gelen, farklı kültürlerden insanlara hizmet ettiklerini ifade eden Dündar, “Bizlerin hizmet anlayışı, nereden geldiğine, hangi etnik kimliğe, hangi siyasi görüşe sahip olduğuna bakmaksızın bütün Bursa’yı hedef alan bir hizmet anlayışı sergilemek. Atamız, dedemiz Osman Gazi, Orhan Gazi gibi hizmet üretmek. Partimizin de karşı olduğu, dini milliyetçilik, bölgesel milliyetçilik gibi kavramlara karşı olarak, bütün Bursa’ya hizmet götüren bir anlayışla çalışıyoruz.

Bu hizmet anlayışı çerçevesinde 800 bin nüfuslu ilçenin oylarının tamamına talibiz. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Önümüzdeki yerel seçimlerde kazanan Mustafa Dündar değil, kazanan Osmangazi olacak. Çünkü biz, Osmangazi’nin geleceği için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here