Rodop – Evros İlleri Selanik Özel Pedagoji Akademisi Mezunu Öğretmenler Derneği (SÖPA) yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri başlattıkları nezaket ziyaretlerine devam ediyor.
Dernek yöneticileri 21 Kasım Pazartesi günü Bölge Eğitim Müdürü Yorgos Kelesidis ve 23 Kasım Çarşamba günü de Azınlık Okulları Koordinatörü Nikos Papageorgiu ile biraraya geldiler.
Dernekten yapılan yazılı açıklamada, Kelesidis ve Papageorgiu ile yapılan görüşmelerin samimi bir ortamda geçtiği belirtildi.