Ana Sayfa Avrupa ve Balkanlar DİMAR BTAYTD’Nİ ZİYARET ETTİ

DİMAR BTAYTD’Nİ ZİYARET ETTİ

15
0

Demokratik Sol Parti (DİMAR) Mlletvekili ve parti Genel Sekreteri Spiros Likudis Başkanlığında, Rodop İl Örgütü üyeleri ve Atina Parti Merkez Yöneticileri 29 Mart 2013 Cuma Günü BTAYTD’ni ziyaret etti. DİMAR üyeleri, İlhan Ahmet, Simeon Soltarıdis, İlbay Deli, Damon Damianos, Aleksandros Çigas, Mehmet Haseki ve diğer parti üyeleri dernek başkanı Mehmet Emin ile dernek yönetim, denetim kurulu üyeleri ve G.A.T. yöneticileri tarafından karşılandı.

Dernek Başkanı Mehmet Emin, DİMAR üyelerine Dernek hakkında bilgiler verdi. Üyelerimizin sorunlarının yanısıra bölge ve azınlık sorunları ile ilgili birçok konuya da değindi. Öncelikli olarak okul öncesi Eğitimde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile G.A.T.’ ın üniversitelerde karşılaştıkları zorluklar dile getirildi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, DİMAR üyeleri partinin azınlık politikalarını açıkladı. Bu bağlamda gerçekleştirmeyi planladıkları bazı projelere değinerek dernek yetkilileri ve üyelerinın de çalışma içerisinde yer almasının doğru olduğunu belirttiler. Azınlığı yakından ilgilendiren sorunlar ve partilerin çözüm önerileriyle ilgili ayrıntılı görüş alışverişinde bulunuldu. Parti yetkilileri derneğimiz Yöneticileri ve üyeleriyle sürekli temas içinde olmak istediklerini belirttiler.

Dernek yetkilileri, ekibe ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, BTAYTD Yönetim Kurulunun, bölgenin ortak çıkarları için çalışarak, tüm kurumlarla işbirliği içinde olmak istediğini, bu bağlamda dernek kapısının kendilerine ve tüm yetkililere açık olduğunu ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz