Ana Sayfa Batı Trakya Haberler CELAL BAYAR’IN SPOR SALONU HAZIR

CELAL BAYAR’IN SPOR SALONU HAZIR

20
0

Gümülcine’de Celal Bayar Azınlık Ortaokul ve Lisesi’nin yeni yapılan kapalı spor salonu hazır hale getirildi. Son yapılan çalışmalar neticesinde çok amaçlı olarak kullanılacak olan spor salonunun tartan pist zemini çalışmalarıda bitirildi.

Bundan sonra geriye sadece ne zaman teslim edileceği kaldı.

Birlik gazetesinin elde ettiği bilgilere göre, önümüzdeki kısa bir zaman içerisinde bölgeye Azınlık İlkokullarının birleştirilme konusunu görüşmek üzere gelecek olan Eğitim Bakanı Yardımcısı Fofi Genima’tanın spor salonunun açılışını gerçekleştireceği iddia ediliyor.

Birlik gazetesi olarak Celal Bayar okuluna gittik ve spor salonunun içini görmek istedik ancak okulun müdür yardımcısı olan Markos Hristodulopulos “salonu teslim almadık, fotograf çekmenize izin veremeyiz” demesi bir kez daha dikkatimizi çekti.

Birlik gazetesi olarak, amacım yapılan güzel işleri göstermek olmasına rağmen bazı zihniyet ve anlayışların özellikle azınlık basınına karşı tutumları anlaşılır gibi değil. İnşallah Celal Bayar Okulumuzun esas müdürü olan ve söz sahibi olan Tunalp Mehmet’in azınlık basınına yönelik bu yapılanı dikkate alacağını ümit ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz