Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ADALET BAKAN YARDIMCISI PETALOTİS KOZLUKEBİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ADALET BAKAN YARDIMCISI PETALOTİS KOZLUKEBİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

21
0

Adalet Bakan Yardımcısı ve Rodop PASOK Milletvekili Yorgos Petalotis 30 Ocak 2011 Pazartesi günü Kozlukebir Belediye Başkanı İbrahim Şerif’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Belediye Başkanı İbrahim Şerif, Meclis Başkanı Rıdvan Mustafa, başkan yardımcıları Muzaffer Molla ve Aydın Başoğlu, Kamu Yararına Kalkınma Şirketi Başkanı Salih Ahmet ve meclis üyeleri Mümin Recep ile Mustafa Hacı İsmail Muhterem de hazır bulundu.

 

Belediye Başkanı İbrahim Şerif, ziyaret görüşmesinde ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle belediye olarak bekledikleri bütçeyi alamadıklarını bu nedenden dolayı da ne yazık ki yapmak istedikleri bazı çalışmaların projesi hazır olmasına rağmen maalesef onları hayata geçirmediklerini belirtti.

 

Başkan, ayrıca belediyenin olduğu gibi bölge insanının da krizden çok etkilendiklerini ve zor durumda kaldıklarını dile getirdi. Görüşmede başkan yardımcıları da söz aldı ve bakan yardımcısını kendi bölgelerinde yaşanan sıkıntılar ve halkın durumu hakkında bilgilendirdiler. Başkan ve diğer yöneticiler yaşanan sorunların en azından bir bölümünün giderilmesi konusunda bakan yardımcısından bazı girişimlerde bulunmasını talep ettiler. Sıcak bir ortamda geçen ziyaret görüşmesi bir buçuk saat sürdü. Bakan Yardımcısı Petalotis; belediye yöneticilerini dikkatle dinledi ve sorunların çözümü konusundaki öneri ve taleplerini not etti. Son olarak belediye başkanı kendisini ziyaret eden Petalostis’e bir plâket takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz