Ana sayfa Batı Trakya Haberler Haydi Batı Trakya! Bu Maç Başka Maç, Hepimiz Kardeşimize Destek Olmalıyız!

Haydi Batı Trakya! Bu Maç Başka Maç, Hepimiz Kardeşimize Destek Olmalıyız!

3
0

Sevgili Batı Trakyalı kardeşlerimiz, Bu Maç Başka Maç, Hepimiz Kardeşimize Destek Olmalıyız! Hayatını Rodop İlinde amatör futbola adamış bir soydaşımıza yardım için herkes kolları sıvadı. Zaman, zor günde birlik ve beraberliğimizi, dayanışma içinde olduğumuzu gösterme zamanıdır.

14 Mayıs 2019 Salı günü saat 17:00 da Gümülcine şehir stadyumunda (Panthrakikos sahası) Doksa Sidirohoriu ile Megas Aleksandros İasmu arasında oynanacak kupa finali maçının gelirleri kardeşimizin tedavisinde kullanılmak üzere kendisine bağışlanacaktır. Bu karar Federasyon’da yapılan toplantıda alındı.

Bu vesileyle maçın biletleri 2 euro’dan ön satışa sunulmuştur. Temin edebileceğiniz yerler, Gümülcine’de Börekçi Gürol, Ömer Ömer’in Mağazası ve tabii ki maç günü stadyum girişinde satış yapılacaktır.

Sağlık açısından zor bir süreçten geçen bu kardeşimizin maddi ve manevi olarak yanında bulunmamız, onun yükünü ve acısını biraz olsun dindirecekse hepimiz bu çağrıya bu ramazan ayında kulak vermemiz gerek. Kim bilir, bugün onun başında Allah korusun yarın bizim başımızda da olabilir.

Onun için haydi herkes elbirliği ve gönül birliği ile hareket ederek destek olalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here