Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ HALKLA BÜTÜNLEŞMEYE DEVAM EDİYOR

DEB PARTİSİ HALKLA BÜTÜNLEŞMEYE DEVAM EDİYOR

25
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi başlattığı halkımızla buluşma toplantılarına Güney Meriç Bölgesi ile devam etti.

Toplantıda ağırlıklı olarak bölgenin sorunları konuşuldu. Ülkemizdeki ağır ekonomik koşulların gölgeyi nasıl etkilediği anlatıldı.

DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, DEB Partisinin yaptığı çalışmaları, azınlığın içinde bulunduğu sıkıntıları ve bu sıkıntıların dünya kamuoyuna taşınması için yaptıkları gayretli çalışmaları Güney Meriç Bölgesi sakinleriyle paylaştı.

DEB Partisi MYK üyesi ve Batı Trakya Azınlığı Güney Meriç Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Bekir Mustafaoğlu da bölge sakinleri adına kendilerine yapılan davetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Genel Başkana teşekkür etti.

Güney Meriç Bölgesi sakinleri toplantı sonrası bölgenin simgesi olan bir zeytin fidanını Genel Merkeze hediye ettiler. Bu çok anlamlı hediye daha sonra hep birlikte Genel Merkezin bahçesine dikildi. Barışın sembolü zeytin fidanı dikilirken bölgemizde, ülkemizde ve tüm dünyada barışın her daim egemen olması temennilerinde ve DEB Partisi Genel Merkezinin zeytin ağacı kadar uzun ömürlü olması dileğinde bulunuldu.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz