Ana sayfa Haberler 1. OLDULAR 24 MADALYA KAZANDILAR BU YIL DA GURURUMUZ OLDULAR

1. OLDULAR 24 MADALYA KAZANDILAR BU YIL DA GURURUMUZ OLDULAR

21
0

Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi öğrencileri 1. Oldular 24 madalya kazandılar bu yıl da gururumuz oldular.

2016–2017 Eğitim ve Öğretim yılı Rodop İli Ortaokul ve Liselerarası Atletizm Müsabakaları bu yıl da başarıyla düzenlendi.

22.03.2017 tarihinde Gümülcine Pantrakiko Stadyumunda gerçekleştirilen Atletizm Müsabakalarına Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi öğrencileri de Beden Eğitimi öğretmenleri Sezgin Berber, Yılmaz Apti Mehmet ile Fizik öğretmeni Murat Karahüseyin gözetiminde katıldı.

Yapılan yarışmalar sonucu Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi Atletizm Takımı 8 Altın, 9 Gümüş ve 7 Bronz madalya ile toplam 24 madalya kazandı.

Dereceye giren öğrenciler ile yarıştıkları alanlar şu şekilde:

Lise bölümünde yarışan öğrencilerin kazandığı madalyalar:

ALTIN

Kayahan Kasabas / Liseler arası disk atma Rodop ili birincisi

Salih Hacı / Liseler arası 110 m. koşusu Engelli koşu Rodop ili birincisi

Semih Cara / Liseler arası 3000 m. koşusu Rodop ili birincisi

Gamze Memet / Liseler arası 800 m koşusu (kızlar) Rodop ili birincisi

 

GÜMÜŞ

Ahmet Kara Çoban İbram / Liseler arası disk atma Rodop ili ikincisi

Zeynep Hırçın / Liseler arası 400 m koşusu (kızlar) Rodop ili ikincisi

Arda Hacı İsmail Muhterem / Liseler arası 3000 m koşusu Rodop ili ikincisi

Bahadır Hasan / Liseler arası 110 m koşusu engelli Rodop ili ikincisi

Alper Memet / Liseler arası cirit atma Rodop ili ikincisi

 

BRONZ

Esra Mustafa / Liseler arası cirit atma (kızlar) Rodop ili üçüncüsü

Esra Zekeriya / Liseler arası gülle atma (kızlar) Rodop ili üçüncüsü

Ayşegül Feyiz / Liseler arası 400 m koşusu (kızlar) Rodop ili üçüncüsü

Rabiya Hırçın / Liseler arası 200 m koşusu (kızlar) Rodop ili üçüncüsü

 

Ortaokul bölümünde yarışan öğrencilerin kazandığı madalyalar:

ALTIN

Barış Ali Osman / Ortaokullar arası disk atma Rodop ili birincisi

Rıdvan Kuru Osman / Ortaokullar arası gülle atma Rodop ili birincisi

Talha Hacı  / Ortaokullar arası cirit atma Rodop ili birincisi

Eslem Ali Çavuş / Ortaokullar arası disk atma (kızlar) Rodop ili birincisi

 

GÜMÜŞ

Duygu Küçük Amet / Ortaokullar arası cirit atma (kızlar) Rodop ili ikincisi

Mert Özyiğit/ Ortaokullar arası 600 m koşusu Rodop ili ikincisi

Berkay Semerci / Ortaokullar arası 1000 m koşusu Rodop ili ikincisi

Mustafa Kır Memet Hüseyin / Ortaokullar arası 300 m koşusu Rodop ili ikincisi

 

BRONZ

Hamza Molla Sali / Ortaokullar arası 150 m koşusu Rodop ili üçüncüsü

Veysel Molla Ali / Ortaokullar arası yüksek atlama Rodop ili üçüncüsü

Bilge Mehmet / Ortaokullar arası 300 m koşusu (kızlar) Rodop ili üçüncüsü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here