Ana Sayfa Batı Trakya Haberler YUNAN DİPLOMATLAR ÇERKEZKÖY’Ü ZİYARET ETTİ

YUNAN DİPLOMATLAR ÇERKEZKÖY’Ü ZİYARET ETTİ

27
0

Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliği’nin düzenlediği program kapsamında Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Dimitros Mardas’ın özel danışmanı Ourania İossifidiou ve Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliği’nden Müsteşar Charalampos Kounalakis, Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Yunan ve Türk şirketlerinin arasındaki işbirliğinin kolaylaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla ziyaret gerçekleştiren Yunanistan Dışişleri Bakanlığı, bu kapsamda Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ni (ÇOSB) de ziyaret etti. Ziyarette Yunan heyeti, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Darcan, Ali Bekmezci, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Saim Buyruk, Aytuğ Uysal, Muharrem Yamaç ve Ahmet Temiroğlu’nun yanı sıra ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan karşıladı.

İki günlük ziyaretin ilk gününde ÇOSB Yönetim Kuruluyla görüş alış verişinde bulunan Yunan yetkililer, ardından ÇOSB’yi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. ÇOSB’nin köklü ve güçlü bir yapısının olduğunu belirten heyet, ÇOSB’ye hayranlık duydukları belirttiler. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz