Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ VEFA GECESİ’NE YOĞUN İLGİ

İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ VEFA GECESİ’NE YOĞUN İLGİ

32
0

İskeçe Türk Birliği’nde 12 Mart 2017 Pazar akşamı gerçekleştirilen Vefa Gecesine yoğun ilgi.

İskeçe Türk Birliği’nde 12 Mart 2017 Pazar akşamı gerçekleştirilen Vefa Gecesine, İskeçe Türk Birliği’nde başkanlık yapmış ve hayatta olan eski başkanlar Cafer ALİOĞLU, Yaser İBRAHİM, Mehmet HOCAOĞLU, Kadri ÇAVUŞOĞLU, Özer AHMETOĞLU, Adnan RAİFOĞLU, Hikmet CEMİLOĞLU, Orhan HACIİBRAM, Rıza KIRLIDÖKME, Kadir YUNUSOĞLU, Mehmet BULUT, Sabriye KASIM DELİOĞLU, Ramadan DUBAN, Çetin MANDACI, Ozan AHMETOĞLU, Mehmet HACIHALİL, Ahmet KARA ve Ramadan NİZAM katıldı.

Geceye ayrıca, Mustafçova Belediye Başkanı Cemil KABZA, İskeçe Milletvekili Hüseyin ZEYBEK, BTTADK Başkanı ve İskeçe Müftüsü Ahmet METE ve Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Davut OCAK da katıldı.

Vefa Gecesi İskeçe Türk Birliği çatısı altında faaliyet gösteren Süleyman KARA’nın çalıştırdığı Müzik Kursu öğrencilerinin gösterileri ile başladı. Ardından, İskeçe Türk Birliği Korosu’nun seslendirdiği birbirinden güzel eserler geceye renk kattı.

Müzik ziyafetinden sonra katılımcılara plaket takdimi yapıldı. Gecenin sonunda ise İskeçe Türk Birliği’nde başkanlık yapmış ve hayatta olmayan eski başkanların; Nusret ALİ, İbrahim Demir SERDARZADE, Reşitzade Bahri Bey, Fuat YAHYA, Sami İSMAİL, Baki SEMİ, Hayrettin HÜSEYİN, Mustafa HÜR, Süleyman MUSTAFA, Hilmi SEMİ, Ekrem HAMDİ, Asım HALİLOĞLU, Celal ZEYBEK, Mümin ALİ MOLLA, Hüseyin ALİBABA, Fevzi ALİOĞLU, Hayri HACIHALİL, Hüsnü SERDARZADE, Hüseyin İMAMOĞLU ve Enver KASAPOĞLU’nun isimleri okunarak bir dakika saygı duruşunda bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz