İskece 1. Azınlık İlkokulunun Encümen Heyeti ve Okul-Aile Birliği üyeleri bugün T.C. Gümülcine Başkonsolosu Mustafa Sarnıç’ı ziyaret etti. Ziyaretin olumlu geçtiği belirtilirken, Başkonsolos Sarnıç’ın, göreve yeni seçilen Encümen Heyeti ve Okul-Aile Birliği üyelerine başarılar dilediği belirtiliyor.
Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKECE 1. AZINLIK İLKOKULUNUN ENCÜMEN HEYETİ VE OKUL-AİLE BİRLİĞİ BAŞKONSOLOS MUSTAFA SARNIÇ’I...