Ana Sayfa Batı Trakya Haberler “GÜMÜLCİNE DEVLET HASTANESİ VE DOKTORLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“GÜMÜLCİNE DEVLET HASTANESİ VE DOKTORLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

20
0

Türk vatandaşı emekli asker Halil Çelik “Gümülcine Devlet Hastanesi ve doktorlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Tatil için geldiği Yunanistan’da aniden rahatsızlandı ve acilen Gümülcine Devlet Hastanesi Kardioloji bölümüne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hayati tehlikesinin bulunduğunu belirten hastane doktorları, Çelik’e yaptıkları acil müdahale ve tedavinin başarılı geçmesi sonucu hayati tehlikeyi atlattığını ve sağlığına kavuştuğunu belirttiler.

Buradaki tedavinin ardından Halil Çelik Gümülcine Devlet Hastanesi’ne ait tam teşekküllü modern ambulans ile İpsala Sınır Kapısı’nda kendisini bekleyen ambulansa teslim edildi.  

Türkiye’ye hareketinden önce BİRLİK Gazetesi’ne konuşan Halil Çelik şunları söyledi:

“Öncelikle tedavim boyunca gerekli tıbbi müdahaleleri yaparak beni sağlığıma kavuşturan soydaş ve dost Yunanlı doktorlara, hemşirelere teşekkür ediyorum, bir an olsun yanımdan ayrılmadılar, ALLAH onlardan razı olsun.

Bir teşekkür de benim gibi asker kökenli olan Gümülcine Devlet Hastanesi Müdürü sayın Kostas Nalbandis’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hastanede tedavi gördüğüm on gün boyunca beni yoğun bakım ünitesinde ziyaret ederek benimle yakından ilgilendi.

Ayrıca soydaş Milletvekili sayın Ahmet Hacıosman ve Türkiye’den Dr. Metin’e de beni ziyaretleri ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Son olarak İpsala Gümrük Sınır kapısı personeline ve İpsala Kaymakamı sayın Mehmet Ali Gürbüz beye de gösterdikleri ilgi ve kolaylıklardan dolayı şükranlarımı sunuyorum.”   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz