Ana Sayfa Batı Trakya Haberler LİSELİ ÖĞRENCİLER İZMİR’İ GEZDİ

LİSELİ ÖĞRENCİLER İZMİR’İ GEZDİ

18
0

Gümülcine Türk Gençler Birliği’nin 26 – 29 Nisan 2011 tarihlerinde düzenlemiş olduğu 4 günlük Çanakkale ve İzmir gezisine 80 Lise öğrencisi katıldı. GTGB Başkanı Koray Hasan başkanlığında düzenlenen kültürel gezide ilk iki gün Çanakkale Tarihi Milli Parkı, Çimenlik Kalesi, Arkeoloji Müzesi, ve Aynalı Çarşı ziyaret edildi. Çanakkale İMKB Turizm Otelcilik Uygulama Oteli’nde konaklayan öğrencilerimiz Çanakkale gezi programını tamamladıktan sonra İzmir’e hareket ettiler.

İzmir Çeşme İMKB Turizm Otelcilik Uygulama Oteli’nde misafir edilen öğrencilerimiz, İzmir gezsisinin ilk gününde Çeşme içi, Çeşme Kalesini ve Urla Özel Yücel Tonguç İlköğretim Okulunu ziyaret etti. İkinci günde ise Konak Meydanını ziyaret eden öğrencilerimiz kemer altı çarşısından alışveriş yaptılar, CHP İzmir Milletvekili adayı Aydın Özcan Konak Meydanında Öğrencilerimiz ile buluştu ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Gezinin devamında Cumhuriyet Meydanı ve Bornova Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulunu ziyaret edildi ve dönüş yoluna geçildi.

Gümülcine Türk Gençler Birliği yönetimi olarak Çanakkale-İzmir gezi programında öğrencilerimize rehberlik yapan tüm öğretmenlere teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz