Ana Sayfa Batı Trakya Haberler KOZLUKEBİR BELEDİYESİN’E SÖZLEŞMELİ OLARAK ALINACAK İŞÇİLER İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

KOZLUKEBİR BELEDİYESİN’E SÖZLEŞMELİ OLARAK ALINACAK İŞÇİLER İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

26
0

Kozlukebir Belediyesin’e sözleşmeli olarak alınacak işçiler için, OAED iş bulma kurumunun elektronik adresi olan www.oaed.gr sitesinde başvurular başlamıştır. Başvurular 9 Şubat itibari ile 29 Şubat tarihine kadar yapılabilir.

Başvurularla ilgili Belediyenin yaptığı basın duyurusu şu şekildedir.

 

BASIN DUYURUSU

Kozlukebir Belediyesin’e sözleşmeli olarak alınacak işçiler için, OAED iş bulma kurumunun elektronik adresi olan www.oaed.gr sitesinde başvurular başlamıştır. Başvurular 9 Şubat itibari ile 29 Şubat tarihine kadar yukarıda adı geçen site özerinden yapılacaktır.

Başvuru hakkına sahip kişiler OAED iş bulma kurumu tarafından işsizlik kartı sahibi olanlardır.

Son başvuru tarihine kadar bu karta sahip olmayan kişiler, OAED’in bu işsizleri kalkındırma ve iş bulma programından yararlanamayacaklardır.

İş başvurusunda bulunacak olanlar, aşağıdaki bölümlerden sadece bir tanesini seçebilir ve seçtiği dalda tecrübe sahibi olması gereklidir.

Elektrikçi

Şoför

Usta İnşaatçı

Usta Boyacı

Usta Demirci

Çeşmeci

Ağır Taşıt Şoförü

Genel İşler Bölümü

Kozlukepir Belediyesi başvuruda bulunmak isteyip de interneti olmayan kişilerin kolaylığı için, KEP bürolarında bu başvuruların yapılabildiğini açıklamıştır. KEP bürolarındaki başvurular için gerekli olan evraklar , Kimlik, İşsizlik Kartı, Vergi No, (AFM), ve AMKA numaralarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz