Ana Sayfa Batı Trakya Haberler HERKESİ SİNTAGMA’YA ÇAĞIRDI

HERKESİ SİNTAGMA’YA ÇAĞIRDI

18
0

Yunanistan’daki iktidar partisi SYRİZA, Ankara’daki ikiz bombalı saldırıları protesto için herkesi bu akşam Meclis binasının önündeki Sintagma meydanına çağırdı.

Yunanistan’daki iktidar partisi SYRİZA, Ankara’daki ikiz bombalı saldırıları protesto için herkesi bu akşam başkent Atina’nın en önemli meydanı olan, Meclis binasının önündeki Sintagma meydanına çağırdı.

SAYGI DURUŞUNDA BULUNDULAR

Syriza Partisi Merkez Komisyonu’nun bugün düzenlediği toplantının açılışında Ankara’da barış yürüyüşü öncesinde düzenlenen bombalı saldırıda hayatlarını kaybedenler için bir dakika saygı duruşunda bulunuldu. SYRİZA Partisi Merkez Komisyonu saygı duruşu sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Erdoğan hükümeti, Türkiye ve civarındaki bölgelerde demokrasiye ve barışa karşı düzenlenen devamlı saldırılar konusunda hesap vermelidir. Etrafımızda hüküm süren terör rejimine tek cevap, demokrasinin ve barışın galip gelmesi için mücadeleye devam etmektir. Herkesi bugün saat 18.00’de Sintagma Meydanı’nda düzenlenecek protesto gösterisine çağırıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz