Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE’DE TÜRKLER GENÇ DOKTORA AĞLADI

GÜMÜLCİNE’DE TÜRKLER GENÇ DOKTORA AĞLADI

31
0

Gümülcine’de yaşayan Türkler genç doktorun ölümüne ağladı. Gümülcine’de ikamet eden 29 yaşındaki Dr. Salih Hasan geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Arkadaşları ve yakınları genç doktorun ölüm haberine inanamadılar ancak ölüm genç doktoru evinde annesinin yanında yakaladı.

Atina Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 yılında mezun olan 29 yaşındaki Dr. Salih Hasan, askerlik görevini yaptıktan sonra Gümülcine’de Sismanoğlio Hastanesinde görev yapmıştı.

Son zamana iktisasını genel cerrah olarak Kavala Hastanesinde sürdüren Salih Hasan, kalp rahatsızlığı sonucu Selanik’te hastanede tedavi görmüştü. Hastaneden çıktıktan sonra Gümülcine’ye annesinin yanına gelen talihsiz doktor, ani rahatsızlanarak kalp krizi geçirdiği belirtiliyor.

Cenazesine çok sayıda arkadaşı, onu tanıyan ve tanımayan herkes gözyaşlarına boğuldu. Cenazesi yaşadığı evinde düzenlenen sade bir törenle Yenice mahalle mezalığında babasının yanına defnedildi.

Birlik gazetesi olarak genç doktorumuz ve kardeşimize Allah’tan rahmet dilerken geride kalan annesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanın Cennet olsun diyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz