Ana Sayfa Batı Trakya Haberler G.T.G.B. YENİ Y. KURULU T.C. GÜMÜLCİNE BAŞKONSOLOSU MUSTAFA SARNIÇ’I ZİYARET ETTİ

G.T.G.B. YENİ Y. KURULU T.C. GÜMÜLCİNE BAŞKONSOLOSU MUSTAFA SARNIÇ’I ZİYARET ETTİ

18
0

Yeni göreve başlayan Gümülcine Türk Gençler Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, nezaket ziyaretleri çerçevesinde ilk ziyaretlerini 6 Nisan Çarşamba günü, Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Mustafa Sarnıç’a gerçekleştirdiler.

Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Koray Hasan ve diğer GTGB yöneticileri, Başkonsolos Mustafa Sarnıç’ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları ve gelecekte yapılması planlanan sosyal ve kültürel etkinlikler hakkında bilgi verdiler.

Son derece sıcak bir atmosferde gerçekleşen görüşme yaklaşık olarak 45 dakika sürdü. Ziyaret sonrası Birlik gazetesine ziyaret ile alakalı, “yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurulları üyeleri ile birlikte her dönemde olduğu gibi değişik kurum ve kuruluşlara tanışma ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimizden birini de bugün sayın Başkonsolosumuz Mustafa Sarnıç beye gerçekleştirdik. Tabii ki ziyaretlerimiz önümüzdeki haftalarda da değişik kurum ve kuruluşlarımızı ziyaretle devam edecek. Hayrılı ve verimli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz