Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI GENÇLİK KOLU KURULDU

DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI GENÇLİK KOLU KURULDU

23
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi (DEB) İskeçe İl Teşkilatı Gençlik Kolu kuruluş toplantısı gerçekleşti.

28 Ocak Cumartesi günü DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı bürosunda gerçekleşen toplantıya partiye üye olan çok sayıda genç katıldı.

Toplantıda söz alan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu DEB partisi hakkında genel bilgiler verdi.

Ahmetoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle bugünkü toplantımıza katılan tüm gençlere teşekkür ediyor ve hoşgeldiniz diyorum. Bugün sizlerle beraber İskeçe İl Teşkilatımızın gençlik kolunun kuruluyor olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlik Kolları siyasi partilerin en aktif ve en dinamik birimleridir. Bizler DEB Partisi yönetimi olarak gençlere büyük önem veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu toplumun geleceği gençlerimizin elindedir. Bu sebeple siz gençlerin daima birlik ve beraberlik içinde olmanız lazım. Her ne olursa olsun bu birliğinizi bozmamanız lazım. Tabii ki toplumda büyüklerin ve liderlerin de size iyi örnek olması çok önemli. Batı Trakya Müslüman Türk Toplumu adına bu çok önemli. Birbirinizi ne kadar severseniz, birbirinize ne kadar çok saygı duyarsanız aranızdaki dostluk ve birliktelik o kadar sağlam olacaktır. İnanıyorum ki burada bulunan herkes zamanı geldiğinde bu toplumda söz sahibi olacak ve bu toplumun önderleri, liderleri haline gelecek. İşte bu yolda ilk adımı ve belkide en büyük adımı bugün burada atıyoruz. Ben hepinize bu önemli toplantımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Kurulan gençlik kollarının hem partimiz adına hemde toplumumuz adına hayırlı olmasını diliyorum.”

 

İskeçe İl Teşkilatı Bürosunda yapılan toplantıya katılan gençlerle Gençlik Kolu tarafından yapılacak faaliyetler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıya katılan gençler DEB Partisiyle ilgili merak ettiklerini de öğrenme fırsatı yakaladı.

 

Gerçekleşen toplantı sonrasında DEB Partisi İskeçeİl Teşkilatı Gençlik Kolu Yürütme Kurulu oluşturuldu. Yürütme Kurulu’nda yer alan genç üyeler şöyle:

Mustafa Şargo, Mustafa Kambur, Pervin Tüccar, Ali Salihoğlu, Hakan Efendi, Bilal İmamefendi, Cem Ramadan, Hasan Kaba, Esra Kurt Molla Hüseyin, Okan Sabrioğlu, Mehmet Kurt Molla Hüseyin, Kerem Abdurrahim, Yıldız Azizoğlu, Ferdi Tüccar, Derya Arnavutoğlu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz