Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ABTTF BAŞKANI HABİPOĞLU KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ŞERİF’İ ZİYARET ETTİ

ABTTF BAŞKANI HABİPOĞLU KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ŞERİF’İ ZİYARET ETTİ

23
0

Avrupa Batı Trakya Türkleri Federasyonu (ABTTF) Başkanı Sayın Halit Habipoğlu ve Başkan Yardımcısı Sayın Nazmi Salih, 26 Temmuz 2011 Salı günü Kozlukebir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Şerif’i makamında ziyaret ettiler.

Salı günü öğle saatlerinde gerçekleşen ziyarette ABTTF yöneticilerini Belediye Başkanı Sayın İbrahim Şerif, Meclis Başkanı Sayın Rıdvan Mustafa, Sirkeli Bölgesi Başkan Yardımcısı Sayın Muzaffer Süleyman, Mehrikoz Bölgesi Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Nizam ve Meclis Üyesi Sayın Mustafa Hacı İsmail Muhterem karşıladı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret görüşmesi yaklaşık iki saat sürdü. Görüşmede, ABTTF Başkanı Sayın Habipoğlu ile Başkan Yardımcısı Sayın Salih, Belediye Başkanı Sayın İbrahim Şerif’i ve ekibini seçimlerde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ettiler ve yeni görevlerinde başarılar dilediler. Bununla birlikte azınlık için federasyon olarak yaptıkları çalışmalar hakkında belediye yöneticilerine bilgiler verdiler.

Belediye Başkanı Sayın İbrahim Şerif, ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ABTTF yöneticilerine teşekkür etti. Başkan, ayrıca ABTTF yöneticilere yeni belediye ve bölge hakkında bilgiler verdi ve ABTTF ile her zaman ve her konuda işbiliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaret sonun yöneticiler birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz