Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ABD’DEN SEREZ’E YERLEŞTİ VE KIYAMET’İ BEKLİYOR

ABD’DEN SEREZ’E YERLEŞTİ VE KIYAMET’İ BEKLİYOR

18
0

İsmi Zurubabel ve kendini Peygamber ilan ediyor. ABD’yi terkederek ailesiyle birlikte Serez’in Sindikis Belediyesi’ne bağlı Fea Petra köyüne yerleşti ve kendine özgü bir komün kurarak 19 Temmuz 2012 tarihinde Kıyamet Günü’nü bekliyor.

O zamana kadar yerleştiği köyde sebze yetiştiriyor, tavuk, hindi besliyor ve serbest zamanında kendisinin yönettiği ayini  videoya çekerek YouTube’ye yüklüyor.

Basına yönelik yaptığı açıklamada, bu küçük köye yerleşmesini kendisine Allah’ın gösterdiğini ve böylece 3. Dünya Savaşı’ndan korunacağını, savaşın insanlık açısından ve gezegen için büyük bir felaket olacağını ileri sürüyor.

Kendisinin haricinde ABD’den bir ailenin daha buraya köyün dışında bir tarlaya yerleştiğini ayrıca İngiltere ve İskoçya’dan da iki aile daha bekleniyor.

 

“Korunmak için Allah bize bu bölgeye gelmemizi söyledi. Gezegende önümüzdeki aylarda çok kötü şeyler yaşanacak. Bu bölge Allah tarafından korunan bir bölge ve buraya ABD ve diğer ülkelerden daha fazla insanlar gelecek.”

Ancak bölgede yapmakta olduğu ayinler Demirhisar (Sidirokastro) Mitropoliti Makarios’u ürkütmüş. Kendisi görüşmek istemesede bölgeye neden yerleştiğini kendisiyle konuşmak üzere yardımcılarını gönderdiği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz