Ana Sayfa Batı Trakya Haberler U18 MİLLİ TAKIMI, YUNANİSTAN’I 2-1 YENDİ

U18 MİLLİ TAKIMI, YUNANİSTAN’I 2-1 YENDİ

12
0

Türkiye U18 Milli Takımı, Drama’da Yunanistan U18 Milli Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi. Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetiminde  sahaya çıkan U18 Milliler Doksa Drama Stadı’nda Yunanistan’la karşılaştığı maçı 2-1 kazanmayı başardı.

Maç başlamazdan önce T.C. Gümülcine Başkonsolosu Osman İlhan Şener, Türkiye U18 Milli Takımı kafile Başkanı Mustafa Eröğüt’ü telefonla arayarak Milli Takıma başarılar diledi.

DRAMA’DA GÜZEL FUTBOL VE DOSTLUK KAZANDI

Güzel ve güneşli bir havada Drama’da Doksa Drama stadyumunda oyanan maçı izlemeye gelen yaklaşık 4.500 Yunanlı seyirci her iki takımın oynadığı güzel futbolu ve futbolcuları alkışladı. Dramalı seyircilerin Türkiye aleyhine herhangi bir kötü tezahhurat atmamaları, aksine dosthane bir şekilde her iki takımı da alkışlamaları maçın havasını daha bir güzel yaptı.

Maç başlamazdan önce Drama Belediyesi Bandosu eşliğinde iki ülkenin bayrakları küçük çocukların ellerinde sahaya giren iki takım alkışlanırken, Bando tarafından önce Türkiye Milli Marşı ve ardından da Yunanistan Milli Marşı okundu. Dramalı seyircilerin sergilediği misafirperverlik gerçekten görülmeye değerdi.

Devre arasında Komnina Folklor grubu sahanın içinde Karadeniz Türküleri eşliğinde bir gösteri sundu. Drama Polisi de aldığı önlemlerle büyük beğeni topladı. Drama’daki maçı Star Drama TV canlı verdi.

Maç sonrasında Teknik Direktör Vedat İnceefe, Yunanlı Teknik Direktör Pahaturidis ve oyuncuların yanına giderek kendileriyle tek tek el sıkıştı ve bu hareketi bol bol alkış aldı.

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1n1m5m_u18-milli-takimi-yunanistan-i-2-1-yendi_news

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1n1rkq_u18-milli-takimi-yunanistan-i-2-1-yendi_news

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1n1str_u18-milli-takimi-yunanistan-i-2-1-yendi_news

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1n1wbh_u18-milli-takimi-yunanistan-i-2-1-yendi_news

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1n1xra_u18-milli-takimi-yunanistan-i-2-1-yendi_news

 

 

 

Fotoğraflar birazdan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz