Ana Sayfa Batı Trakya Haberler TÜRK KÖKENLİ MİLLETVEKİLİ ADAYI BÜLENT EKREM’E PARTİSİNDEN TAM DESTEK

TÜRK KÖKENLİ MİLLETVEKİLİ ADAYI BÜLENT EKREM’E PARTİSİNDEN TAM DESTEK

29
0

Almanya’da Batı Trakyalı Türk kökenli milletvekili adayı Bülent Ekrem’e FDP tarafından üst düzey destek geldi.

FDP Herzogenaurach ilçe örgütünün düzenlediği yeni yıl resepsiyonunda Bavyera Eyalet Meclisi Milletvekili adayı Bülent Ekrem’e üst düzey destek geldi.

FDP Milletvekili Britta Dassler’in 28 Ocak 2018 tarihinde Novina Hotel’de düzenlediği Yılbaşı Resepsiyonu’na ilgi yoğundu. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı Hür Demokratlar Partisi Federal Milletvekili Britta Dassler’in resepsiyonuna bir çok Milletvekili ve Türk Dernek Temsilcileri ve Türk işadamları da davetliler arasındaydı.

Bülent Ekrem davetlileri selamladı

Milletvekili Britta Dassler konuklarını selamladıktan sonra, önce sözü Batı Trakyalı Türk kökenli milletvekili adayı Bülent Ekrem’e verdi. Bülent Ekrem FDP Herzogenaurach İlçe Başkan Yardımcısı olarak misafirleri selamladıktan sonra milletvekili adaylığına destek veren FDP üyelerine teşekkür konuşması ile sözlerini tamamladı.

Türk adaya tam destek

FDP’nin üst düzey misafirlerinden FDP Federal Meclis Grubu Genel Müdürü Marco Buschmann, Federal Meclis’in eksiklerini ve Jamaika Koalisyonunun gerçekleşmemesinin gerekçelerini misafirlere anlattı, yarım saatlik konuşmasını toplam sekiz FDP adayının olduğu salona, “Milletvekili Adayı Bülent Ekrem’e 14 Ekim Eyalet Seçimlerinde destek verin” sözleri ile noktaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz