Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKEÇE KADIN AİLE VE KÜLTÜR KOLU ILICA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

İSKEÇE KADIN AİLE VE KÜLTÜR KOLU ILICA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

9
0

İskeçe Kadın Aile Ve Kültür Kolu 22-03-2014 Cumartesi günü bir ilki gerçekleştirip İskeçe’nin dağlık bölgesinde Ilıca köyünü ziyaret etti. Bu etkinlik sonrasında basına yönelik bir açıklama yapıldı.

Açıklama aynen şu şekildedir:

Kadın Aile Ve Kültür Kolunun 22-03-2014 Cumartesi günü bir ilki gerçekleştirip ILICA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ.

Kadın aile ve kültür kolunun yönetiminden, Sabriye Kalenci ve Nilay Ahmetoğlu’nun slayt gösterisi ile “RAHİM AĞZI KANSERİ VE GÖĞÜS KANSERİNİN TANIMI, KORUNMA VE ÖNLEME YÖNTEMLERİ” sunuşuna, ILICA köyü kadınları büyük bir katılım sağlamış ve bizi son derece onurlandırmışlardır.

Sağlık Paneline, Yönetim Kurulu Üyeleri Pervin Tüccar, Sabriye Kalenci, Betül Abdullah, Nilay Ahmetoğlu kendilerini tanıttıktan sonra BAŞKAN İlknur Tuzlacı’nın açılış konuşmasından sonra başlanmış olup köy bayanlarımızın sayısız sorularından sonra misafirperver bir genç bayanımızın evinde çok güzel bir şekilde ağırlandık. En yakın zamanda yine ziyaret edeceğimize dair söz verdikten sonra programımız son buldu.

ILICA KÖYÜNDE BU ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEMİZE YARDIMCI OLAN YILDIZ UZUN VE KÖY İMAMI YÜKSEL İMAM’A VE ÖZELLİKLE KÖY HALKINA SONSUZ

TEŞEKKÜRLER..

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz