Ana Sayfa Batı Trakya Haberler TİAD BAŞKANI LEVENT SADIK AHMET’TEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

TİAD BAŞKANI LEVENT SADIK AHMET’TEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

31
0

Trakya İşadamaları Derneği (TİAD) Başkanı Levent Sadık Ahmet, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı dolayısıyla taziyelerini ileten bir mesaj yayımladı.

Başkan Levent Sadık Ahmet mesajında şu ifadelere yer veriyor.

“İTO Başkanı Sn. İbrahim Çağlar’ın vefatını büyük bir üzgüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. TİAD Başkanı Levent Sadık Ahmet’in yakın dostu olan değerli Başkanın kaybının acısını paylaşıyor ve kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”

TİAD

Yönetim Kurulu Başkanı

Levent Sadık Ahmet

 

İBRAHİM ÇAĞLAR KİMDİR?

1960 yılında İstanbul, Erenköy’de doğan İbrahim Çağlar, aslen Konyalı olan İbrahim Çağlar evli ve 2 çocuk babasıdır.

Çağlar, TOBB Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu üyeliği, TEPAV Mütevelli Heyeti üyeliği, Darülaceze Mütevelli Heyeti üyeliği, Marmara Grubu Vakfı Stratejik ve Sosyal Araştırmalar, Mütevelli Heyet ve Akademik Konsey üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Vakıfların dışında AK Parti ve MÜSİAD Kurucu Üyesi olan Çağlar, 2004-2010 yılları arasında TOBB Yönetim Kurulu Sayman üyeliği ve aynı tarihlerde TSE Yönetim Kurulu üyeliği yaparken, 2006-2012 yılları arasında DEİK Yönetim Kurulu üyeliği ve 2003-2006 seneleri arasında da İTHİB yönetim kurulu üyeliğini yürütmüştür.

İstanbul Ticaret Odası’nda 1999 yılında Meclis üyeliği ile göreve başlayan Çağlar, 2004-2009 yılları arasında İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmuştur. 2009-2013 yılları arasında İTO Meclis Başkanlığı, 2013 yılından itibaren ise İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz