Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKEÇE OVA KARMASI FUTBOL TAKIMI’NDAN DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI’NA ZİYARET

İSKEÇE OVA KARMASI FUTBOL TAKIMI’NDAN DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI’NA ZİYARET

13
0

İskeçe’nin Ova Bölgesi’nde kurulan “İskeçe Ova Karması Futbol Takımı”  yöneticileri DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Futbol Takımı Başkanı Mustafa Mümin başkanlığındaki heyeti DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ve il teşkilatı yöneticileri karşıladı.

Ziyaret sırasında söz alan İskeçe Ova Karması Futbol Takımı Başkanı Mustafa Mümin takım olarak Ova Bölgesi gençlerini spora yönlendirerek kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlamak ve Ova halkı arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirmeyi amaçladıklarını belirtti. Mustafa Mümin “Bu amaçla yaklaşık bir yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonrada aynı hızla devam etmeyi düşünüyoruz.” dedi.  

Ozan Ahmetoğlu ise, İskeçe Ova Karması Futbol Takımı yöneticilerine üstlendikleri misyon sebebiyle tebrik ederek şu ifadeleri kullandı: “Günümüz gençlerinin kötü alışkanlıklardan uzak durması açısından spora yönlendirilmeleri son derece önemlidir. Bu açıdan önemi bir görevi üstlenmiş oluyorsunuz. DEB Partisi olarak bizler bu tür faaliyetlerin artması gerektiğine inanıyor ve destekliyoruz. İskeçe Ova Karması Futbol Takımı’na bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Umarım hep birlikte toplum ve gençler yararına ortak çalışmalara imza atarız. Bizler de DEB Partisi olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız.”

Ziyarette ayrıca DEB Partisi Ova Bölgesi Sorumlusu Ömer Muzafferoğlu, Partimizin Ova Bölgesi’nden bazı köy temsilcileri ve DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Yöneticileri de hazır bulundu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz