Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKEÇE DOLAPHAN’DA BANKAMATİĞİ HAVAYA UÇURDULAR

İSKEÇE DOLAPHAN’DA BANKAMATİĞİ HAVAYA UÇURDULAR

18
0

İskeçe Dolaphan köylüleri bu sabaha karşı korkunç bir patlamayla uyandı. Patlama Mustafçova Belediyesi’nin önünde bulunan Piraeus Bank’a ait Bankamatikte meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi veya kişilerin sabaha karşı saat 03:00 sıralarında Bankamatiğe patlayıcı düzeneği yerleştirdikten sonra patlatarak henüz bilinmeyen miktarı aldıktan sonra kaçtıkları belirtiliyor.

Patlamanın etkisiyle bankamatik tahrip olurken, Belediyeye ait bir bölümün etraftaki ev ve dükkanlarda küçük çaplı zarar meydana geldiği belirtiliyor.

Görgü tanıklarının aktardıklarına göre, hemen patlamanın ardından bölgeden 3-4 kişinin hızla kaçarak uzaklaştıkları ifade ediliyor.

Sabahın ilk ışıklarıyla İskeçe’nin dışında bir minübüsün terkedilmiş olarak bulunduğu belirtilirken, olay yerine gelen polisin geniş çaplı araştırma başlattığı ifade ediliyor.

Birlik gazetesine olayla ilgili konuşan Belediye Başkanı Mustafa Cukal, can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, patlamada meydana gelen hasarında süratli bir çalışmayla onarıldığını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz