Ana Sayfa Batı Trakya Haberler SANATÇI NADİDE SULTAN BAŞKONSOLOS MUSTAFA SARNIÇ’I ZİYARET ETTİ

SANATÇI NADİDE SULTAN BAŞKONSOLOS MUSTAFA SARNIÇ’I ZİYARET ETTİ

11
0

Sirkeli Spor Kulübü’nün etkinliğine katılma üzere Batı Trakya Gümülcine’ye gelen sanatçı Nadide Sultan, 4 Mayıs 2012 Cuma günü saat 11:00’da T.C. Gümülcine Başkonsolosu Mustafa Sarnıç’ı ziyaret etti. Batı Trakya’da bulunmaktan dolayı duyduğu menuniyeti dile getiren sanatçı, “bugün Gümülcine’de soydaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Akşama da etkinlikte hep beraber olmanın heyecanı içindeyim. Bu benim buraya ikinci gelişim ve her gelişimde buradaki güzellikleri soydaşlarımızla birlikte az bir süreliğine de olsa yaşamanın tadını çıkartıyorum” dedi.

Başkonsolos Mustafa Sarnıç’ta Nadide Sultan gibi değerli sanatçıların Batı Trakya’ya geldiklerinde kendilerini ve Başkonsolosluğu ziyaret etmelerini çok önemsediğini ve bu ziyaretlerin anlam taşıdığını söyledi, kendilerine ve Sirkelli Spor Kulübü yöneticilerine böyle bir etkinliğe vesile olduklarından dolayı tebrik etti.

Sanatçı nadide Sultan bu akşam saat 20:30’da Chris Eve Oteli’nde sevenleriyle buluçacak. Sirkeli Spor Kulübü yöneticileri; buradan elde edilecek gelir ile Sirkeli Futbol Takımı’nın bazı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyorlar.

Ayrıca Orkestra City Sapes’in de sahne alacağı gecede katılımcıları, güzel bir eğlence ziyafeti bekliyor. Eğlenceye tüm Batı Trakya halkı davetli olup giriş bileti sadece 25 Euro olduğu belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz