Ana Sayfa Batı Trakya Haberler “BATI TRAKYA KADIN PLATFORMU”NDAN BAŞARILI BİR ETKİNLİK

“BATI TRAKYA KADIN PLATFORMU”NDAN BAŞARILI BİR ETKİNLİK

22
0

“Batı Trakya Kadın Platformu”ndan başarılı bir etkinlik.

“Batı Trakya Kadın Platformu”nun düzenlediği “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” 5 Mart 2016 Cumartesi gecesi Yassıköy Astrea eğlence merkezinde 700 kişilik kadın katılımıyla eğlenceli bir şekilde kutlandı.

Gecenın açılış konuşmasını platform sözcüsü Fatma SALİEMİN yaptı. Saliemin protokol üyelerine, katılan bayanlara “hoşgeldiniz” diyerek ve tüm kadınların kadınlar gününü kutlarayarak sözlerine başladı. Fatma SALİEMİN konuşmasında Kültürümüze ve gelenek göreneklerimize sahip çıkmamız gerekliğini vurguladı.
Ayrıca Fatma Saliemin tarafindan, T.C Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza AKINCI’nın gönderdiği kadınlar günü mesajı okundu.

T.C Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza AKINCI’nın değerli eşi Hülya AKINCI okuduğu şiir ve yaptığı konuşma ile kadınlarımızın değerini, inceliğini ve narinliğini belirtti. 8 Mart dünya kadınlar günü vesilesiyle Türk kadınının özel oluşunundan bahsetti.

Geceye Türkiye’den gelen sanatçı Sami ÇELİK ve orkestra grup özel eşliğinde devam edildi. Sürpriz çekilişlerin yapıldığı gecede kadınlarımız memnun bir şekilde eğlendi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz