Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ÖZCAN HÜSEYİN NURİ’DEN “YUNANİSTAN’DAKİ OSMANLI DÖNEMİ MEZAR TAŞLARI” FOTOĞRAF SERGİSİ

ÖZCAN HÜSEYİN NURİ’DEN “YUNANİSTAN’DAKİ OSMANLI DÖNEMİ MEZAR TAŞLARI” FOTOĞRAF SERGİSİ

45
0

Batı Trakyalı Sanat Tarihi Bölümü mezunu Özcan Hüseyin Nuri ilk kişisel fotoğraf sergisini Edirne’de açtı. Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Entitüsü Tarafından organize Edilen Yunanistan’daki Osmanlı Dönemi Mezar Taşları Fotoğraf Sergisinin açılışı 3 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirildi. Açılışa Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Koray Hasan da katıldı. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezinde açılan sergi 6 Temmuz 2014 tarihine kadar açık kalacak.

Özcan Hüseyin Nuri, kişisel sergisi ile ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardı:

Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Entitüsü Tarafından organize Edilen Yunanistan’daki Osmanlı Dönemi Mezar Taşları Fotoğraf Sergimizi 03-06-2014 Tarihinde Değerli Rektörümüz Prof. Dr. Yener Yörük hocamızın onurlandırmasıyla açmış bulunuyoruz.

Sergimiz 06-06-2014 tarihine kadar Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezinde açık kalacaktır. Sergimizin fikir babası ve organize eden Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri Fotoğraf sanatçısı Değerli Abim Rasim Sezen’e, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Değerli Hocam Prof. Dr. İbrahim Sezgin’e Balkan Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Günşen’e, Güzel Sanatlar MYO. Müdür’ü Yrd. Doç.Dr. Hüseyin Akıllı Hocama, Üniversiteye başladığım günden beri beni yanlız bırakmayan her konuda yanımda olan Çok Değerli Hocam Danışmanım tanıdığım ender bilim adamlarından Yrd.Doç.Dr. Özkan Ertuğrul’a Değerli Abim Nail Çamay’a Değerli Arkaşlarım Atanasia Karanika ve Dimitrios Gartsonis’e, Öğrencilerimizden Merve Kızanlık ve Melike Bayrak’a, Baldızım Meral Hüseyin’e,Geçte olsa Sergimize katılan GTGB Başkanı arkadaşım Koray Hasan’a bana her konuda güvenerek yanımda olan değerli Eşim Hayat Arkadaşım Zuhal Hüseyin’e çok teşekkürler. İyiki varsınız ve İyiki hayatımdasınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz