Ana Sayfa Batı Trakya Haberler NUREL ŞENER, ŞAHİN’DE BAYANLARLA BİR ARAYA GELDİ

NUREL ŞENER, ŞAHİN’DE BAYANLARLA BİR ARAYA GELDİ

34
0

Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu Osman İlhan Şener’in eşi Nurel Şener, Şahin’de bayanlarla tanışma toplantısında bir araya geldi.  

Okutan Anneler Projesi”nde yer alan bayan yöneticiler, Nurel Şener hanımefendi onuruna 1 Mayıs 2013 tarihinde bir tanışma toplantısı düzenlediler. İskeçe’nin Şahin köyünde gerçekleştirilen tanışma toplantısına başta T.C. Gümülcine Başkonsolosu Osman İlhan Şener’in eşi Nurel Şener hanımefendi ve Gümülcine Muavin Konsolosu İlkay Kocayiğit hanımefendi olmak üzere, Batı Trakya Kadın Platformu Temsilcisi ve Kurcalı Kadınlar Derneği Dilek Adalı Osman, İskeçe Muzaffer Salihoğlu Lisesi Sahibesi Saime Kırlıdökme, Mustafçova Belediye Başkanı Mustafa Cukal’ın eşi Nilgün Cukal ve çok sayıda bayan katıldı.

Nurel Şener, kendisine eşlik eden bayanların göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı büyük bir memnuniyet duyarken, bölge bayanlarıyla da yakından tanışma fırsatı buldu. Nurel Şener ayrıca “Okutan Anneler” projesi hakkında bilgi aldı ve ne gibi konularda kendilerine yardımcı olabileceğini aktardığı belirtildi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz