Ana sayfa Batı Trakya Haberler MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

30
0

Mustafçova Belediyesi’nde başkan yardımcıları değişti.

Belediye Başkanı Cemil Kabza’nın imzaladığı karar gereği yeni belediye başkan yardımcıları 22 Eylül Perşembe günü göreve başlayacak.

Başkan vekili Hayrettin Hafız Ahmet’ten boşalan yere, ENVER KURT getirildi. Enver Kurt ayrıca su ve kanalizasyon, doğal afetler ve trafik ile Kozluca ve Ilıca eski nahiyelerinden sorumlu olacak.

Sami Hasan Salih’ten boşalan yere, HASAN SALİHOĞLU görev aldı. Şahin ve Mustafçova eski nahiyelerinden sorumlu olacak olan Salihoğlu, ayrıca temizlik, sözleşmeli personel, sağlık, sosyal yardım ve projelerin takibi konularında sorumlu olacak.

Mehmet Mustafaoğlu’nun yerine görevlendirilen CİHAT GÜVENDAR ise Ticaret, pazarlar, tüketici hakları, işyeri izinleri, tarımsal kalkınma, hayvancılık, toprak yolların temizlenmesi, mülteci ve göçmenlerden sorumlu olacak. Ayrıca Sinikova ve Mustafçova eski nahiyelerindeki köylerden sorumlu olacak.

Mustafçova belediyesinin tek bayan üyesi EMBİYE EFENDİ ise, belediye tarihinde görev alan ikinci kadın belediye başkan yardımcısı oldu. Efendi, Kenan Kavas’dan boşalan yere görev alarak yakıt, araçlar, iş makinaları, ulaşım, ışıklandırma, kültür, eğitim, sağlık ve gençlikten sorumlu olacak. Ayrıca YASSIÖREN ve MUSTAFÇOVA eski nahiyesine bağlı köylerden sorumlu olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here