Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ KURCALI KADINLAR DERNEĞİ’NİN HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ’NE KATILDI

MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ KURCALI KADINLAR DERNEĞİ’NİN HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ’NE KATILDI

8
0

Dostluk Esitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı ve ekibi, 7 Mayıs 2013 tarihinde Kurcalı Azınlık Kadınlar Eğitim ve Kültür Derneği’nin Kurcalı Köyü’nde düzenledikleri “Hıdırellez ve Bahar Şenliği” etkinliğine katıldı. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yere verildi:

“7 Mayıs Salı günü Dostluk Esitlik Barış Partisi Genel Başkanı ve ekibi, Kurcalı Azınlık Kadınlar Eğitim ve Kültür Derneği’nin Kurcalı Köyü’nde düzenledikleri “Hıdırellez ve Bahar Şenliği” etkinliğine katıldı.

Güney Meriç Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği ile Kurcalı Azınlık Kadınlar Eğitim ve Kültür Derneği’nin birlikte düzenledikleri Hıdırellez ve Bahar Şenliği’nin ikinci ayağı 7 Mayıs günü Kurcalı Köyü’nde gerçekleşti.

Etkinliğe DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, Rodop Milletvekili Ayhan Karayusuf, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı ve DEB Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Emin, Güney Meriç Derneği Başkanı ve DEB Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Bekir Mustafaoğlu, Edirne Lalapaşa Belediye Başkanı Aliosman Uzman, Tütün Kooperatif Başkanı Esad Hüseyin, Kurcalı Kadınlar Derneği Başkanı Dilek Adalı Osman, Toplumsal Hareket Başkanı Saadettin Şakir Hüseyin, Kozlukebir Belediye Başkanı İbrahim Şerif, DEB Partisi Genel Başkan Danışmanı Aydın Ahmet ve köy halkı katıldı.

DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, Kurcalı Azınlık Kadınlar Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Dilek Adalı Osman’ı düzenledikleri bu güzel etkinlik için kutladı ve nazik davetlerine teşekkür etti.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz