Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ: “ΒAŞKA YERDE UMUT ARAYANLAR BU GÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ...

MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ: “ΒAŞKA YERDE UMUT ARAYANLAR BU GÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKLAR”

26
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Ali Çavuş ve ekibi 27 Ocak Cuma günü Işıklar Köyü’nü ziyaret edip, köy cemaati ile birlikte Cuma namazı kıldılar.

Cuma namazını müteakip DEB Partisi Genel Başkanı, Sayın Mustafa Ali Çavuş halka seslendi. DEB Partisi’ni yapılandırma konusunda son bir yılda hedeflerinin çok üzerine çıktıklarını, her hafta en az iki köy ziyaret ettiklerini, halkın kendilerini çok sıcak ve samimi karşıladıklarını söyledi. Halkta her zaman mevcut olan, fakat geçen süre içinde durgunlaşan duyguların, bizim ziyaretlerimizle tekrar harekete geçtiğini, bunu bize geri olan dönüşümlerden gözlemlediğini anlattı.

Umutları tekrardan yeşertmenin mutluluğu içinde, hak arama mücadelesine devam ettiklerini, birlik beraberlik içinde olunca daha güçlü olduklarını, daha çok ses getirdiklerini kimsenin unutmamasını istedi. Geçmişte nasıl bir araya gelerek bağzı kazanımlar elde ettiklerini, böyle devam ederek tekrar kazanabileceklerini söyledi. İnsanlarımızın bir çatı altında toplanma zamanı geldiğini, bu çatının da DEB Partisi olduğunu anlattı. Βaşka yerde umut arayanların bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayal kırıklığına uğrayacaklarını bunu yaşayarak gördüklerini, bundan sonrada böyle olacağından hiç şüpheleri olmadığını anlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz