Ana Sayfa Batı Trakya Haberler KUMÇİFTLİĞİ (ORESTİADA) BELEDİYE BAŞKANI MAVRİDİS ÇAVUŞOĞLU’NUN ZİYARETİ ÖNCESİNDE BİR KARAR ALMIŞ

KUMÇİFTLİĞİ (ORESTİADA) BELEDİYE BAŞKANI MAVRİDİS ÇAVUŞOĞLU’NUN ZİYARETİ ÖNCESİNDE BİR KARAR ALMIŞ

22
0

Kumçiftliği (Orestiada) Belediye Başkanı Mavridis Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun Yunanistan ziyareti öncesinde bir karar aldığı ortaya çıktı.

Kumçiftliği (Orestiada) Belediye Başkanı Vassilis Mavridis, T.C. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun Yunanistan ziyareti öncesinde Belediye Meclisi’nde yapılan toplantıda düşündüren bir karar aldığı ortaya çıktı. Başkan Mavridis aldığı kararla ilgili yazıyı sosyal paylaşım ortamında yayınladı.

Başkan Mavridis şahsına ait sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı kararla ilgili şu ifadelere yer veriyor.

“Günler öncesinde (Çavuşoğlu’nun Trakya ziyareti ve açıklamaları öncesinde) Aldığımız Belediye Meclisi kararıyla herkesten Lozan Anlaşması’na kesin saygı talep ediyoruz, Yunan Parlamentosu Başkanına da gönderdik. Tarihte anılmayan tahriklere karşı nihayet resmi Yunan Devleti’nden cevap verilecek mi?”

Belediye Başkanı Mavridis’in bu paylaşımının ardından sosyal medyada şu aşağıdaki yorumlar ve cevaplar yazıldı. Başkanın da cevaplama ve yazmaya devam ettiği görülüyor. 

 

    

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz