Ana sayfa Batı Trakya Haberler “İsmet Kadı’da Kendisini Belediye Yönetiminin Dışında Bırakmıştır”

“İsmet Kadı’da Kendisini Belediye Yönetiminin Dışında Bırakmıştır”

4
0

Seçilmiş Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı Av. Önder Mümin, “Kiriakos Amucas, Arap Sedat, İmam Caner’den sonra, sn. İsmet Kadı’da kendisini gelecek 4 yıl için belediye yönetiminin dışında bırakmıştır” sözleriyle cevap verdi.

Seçilmiş Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı Av. Önder Mümin, şahsına ait sosyal paylaşım sitesinde ve basına gönderdiği yazılı açıklaması aynen aşağıdaki gibidir.

Açıklama

“Yassıköy belediyesinde bölgemiz insanının muhalefete layık gördüğü 2 eski belediye başkanının hala seçimlerin bittiğini fark etmemiş olduğunu üzüntü ile takip ediyorum.

Belediye mensuplarımızın iradesi net bir şekilde tecelli etmiştir. Seçim sonuçlarını doğru analiz edemeyenlere, hazmedemeyenlere, 3. listeden ilk hafta 1698 oy, 2. listeden ilk hafta 1390, ikinci hafta 2855 oy fazla aldığımızı hatırlatmakta yarar görüyorum.

Bizler muhalefette 2 eski belediye başkanının olmasından gurur duyacağız. Kendilerinin de bu göreve yavaş yavaş alıştığını görüyoruz.

Şov yapıyor diyenlere, halkla buluşmayı, kucaklaşmayı, durmadan çalışmayı siz şov olarak görüyorsanız, sizin eksikliğiniz olduğu için sözünüzü geri iade ediyorum.

Dünkü açıklamalarından sonra, Kiriakos Amucas, Arap Sedat, İmam Caner’den sonra, sn. İsmet Kadı’da kendisini gelecek 4 yıl için belediye yönetiminin dışında bırakmıştır.

Yaz ortasında bu tür açıklamalara neden gerek duyduğunu çok iyi bildiğimi, gerekirse kamuoyuyla paylaşacağımı saygıyla arz ediyor, tüm kesimleri halkın iradesine, GELECEĞE SAYGI ile yaklaşmaya davet ediyorum…”

Av. Önder Mümin

Seçilmiş Yassıköy Belediye Başkanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here