Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İDADİYE TÜRK İLKOKULU’NDA MEZUNİYET TÖRENİ

İDADİYE TÜRK İLKOKULU’NDA MEZUNİYET TÖRENİ

27
0

Gümülcine’de İdadiye Türk İlkokulu’nda mezuniyet töreni yapıldı. Törene yoğun ilgi vardı.

Gümülcine’de İdadiye Türk İlkokulu’nda Aile Birliği tarafından organize edilen mezuniyet töreni büyük ilgi gördü. Öğrencilerin sahneledikleri oyunlar büyük beğeni topladı. Mezuniyet törenine Muavin Konsolos Davut Ocak katıldı. Mezun olan öğrencileri tebrik ederek gelecekte birer başarılı öğrenci olmalarını ve toplumlarına faydalı olma temennisinde bulundu.

Törene Rodop İli İlköğretim Okulları Müdürü Marinos Konstantinidis de katılarak bir konuşma yaptı. Öğrencilere gelecekte eğitimleriyle ilgili tavsiyelerde bulundu.

Sırasıyla kürsüye gelen İdadiye Türk İlkokulu Müdürü Sedar Mehmet Mehmet, öğretmenler olarak öğrencilere çocukları gibi şefkatle davrandıklarını, verdikleri eğitimle kendilerini yarınlara hazırladıklarını dile getirdi.   

Öğrencilerin okudukları veda şiiri İdadiye’nin müsamere salonunda duygulu anların yaşanmasına neden oldu, bazı öğrenciler gözyaşlarını tutamadı.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı’nda İdadiye Türk İlkokulu’ndan toplamda 33 öğrenci mezun oldu ve Aile Birliği tarafından öğrencilere tebrik belgesi takdim edildi.

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x4efizc_gumulcine-idadiye-turk-ilkokulu-mezuniyet-toreni-2016-video-1_news

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x4efn3p_gumulcine-idadiye-turk-ilkokulu-mezuniyet-toreni-2016-video-2_news

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x4efu6c_gumulcine-turk-idadiye-turk-ilkokulu-mezuniyet-toreni-2016-video-3_news

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x4eiu9q_gumulcine-idadiye-turk-ilkokulu-mezuniyet-toreni-2016-video-4_news

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz