Ana sayfa Batı Trakya Haberler HAMZA HAMZAOĞLU’NA HEMŞERİ DESTEĞİ

HAMZA HAMZAOĞLU’NA HEMŞERİ DESTEĞİ

24
0

Binlerce Batı Trakya Türkü’nün yaşadığı Bursa’da, Bursaspor’un Teknik Direktörlüğü’nü başarılı bir şekilde sürdüren Hamza Hamzaoğlu’nu hemşerileri yalnız bırakmıyor.

Kurulduğu günden bu yana faaliyetleri ile takdir toplayan Batı Trakyalı Dostlar Grubu’nun dönem yöneticileri, Milli maçlar nedeniyle Türkiye Süper Ligi’ne verilen arayı fırsat bilerek, Gümülcine-Susurköy’lü olan Hamza Hamzaoğlu’nu ziyaret etti. Bursaspor’un Özlüce Tesisleri’nde, antreman öncesi hemşerilerini kabul eden Hamzaoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hamzaoğlu, Bursa’da da kendisini yalnız bırakmayan Batı Trakyalılara teşekkür etti.

”İNŞALLAH BURSASPOR’U DA ŞAMPİYON YAPARSINIZ”

Batı Trakyalı Dostlar Grubu Kurucularından Hasan Ali Çavuş, Hamza Hamzaoğlu’na kendilerini kabulünden dolayı teşekkür ederken, ”Sizinle gurur duyuyoruz. Örnek kişiliğiniz, spordaki başarılarınız Batı Trakyalılar’ın da göğsünü kabartıyor. Doğduğunuz toprakları en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Futbolcu ve teknik direktör olarak önemli başarılara imza attınız. Galatasaray’a şampiyonluklar yaşattınız. Bursaspor’un da ikinci şampiyonluğunu sizin döneminizde yaşayacağına inanıyoruz” dedi.

BATI TRAKYAYI UNUTMUYOR

Hamza Hamzaoğlu’nun hemşerileri ile buluşmasında ilginç diyaloglar yaşandı. Ortak arkadaşlarından söz ederken Dr. Orhan Emin Latif’in Bursa Kızılay Merkezi Müdürü olduğunu söylemesi üzerine, ‘Kanı size mi vereceğiz’ sözleri gülüşmelere neden oldu. Hasan Ali Çavuş’un ‘Hocam size memleketimizin kahvesinden de getirdik’ demesi üzerine ”Şerafettin’den mi” diye sorması Hamza Hamzaoğlu’nun Batı Trakya’yı kahvecilerin adını unutmayacak kadar iyi bildiğini, memleketini hiçbir zaman aklından çıkarmadığını göstermesi açısından oldukça önemliydi.

HEDİYELER VERİLDİ

Batı Trakyalı Dostlar Grubu üyeleri, hemşerileri Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ve talebelerine ziyaretin sonunda çeşitli hediyeler sundu. Batı Trakyalı Dostlar Grubu Dönem Sözcüsü İsmail Hayat ve Yardımcısı Ali Emin Latif ile Grubun Kurucularından Hasan Ali Çavuş Hamza Hamzaoğlu’na çiçek, Gümülcine kahvesi ve çilolata verdi. Bursasporlu futbolculara ise baklava ikram edildi. Kızılay Kan Merkezi Güney Marmara Bölge Müdürü Nihat Çakır, Bursa Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Orhan Emin Latif, Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Ahmet Serdar, Kalp Cerrahı Ayhan Müdüroğlu, Muhasebeci ve Mali Müşavir Gökhan Çobanoğlu, Artı Fidancılık Sahibi Nazmi Nezir ve işadamları Hasan Kara ile Zekeriya Osman’ın da eşlik ettiği Batı Trakyalı Dostlar Grubu yöneticileri, Bursaspor’un antremanını bir süre izledikten sonra Özlüce Tesisleri’nden ayrıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here