Ana Sayfa Batı Trakya Haberler HALK HAREKETİ’NE KATILDILAR

HALK HAREKETİ’NE KATILDILAR

14
0

MUSTAFÇOVA Belediyesi muhalefet listesi Halk Hareketi, kadrosunu güçlendiriyor. 18 Mayıs 2014’te yapılacak yerel seçimlerde Mustafçova Belediyesi’nde güçlü bir liste ile seçimlere katılmaya hazırlanan Cemil Kabza başkanlığındaki “Halk Hareketi” Listesi, kadrosunu güçlendiriyor.

Salıncak Mahallesi’nden Kalp Doktoru Hayrettin Karaali ve Agnila Mahallesi’nden Selami Bacak “Halk Hareketi”ne katılarak, önümüzdeki belediyese çimlerinde “Halk Hareketi” ile meclis üyeliğine aday olacaklarını ıkladılar.

Trakya Dimokritos Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Hayrettin Karaali, uzmanlığını tamamlayarak İskeçe’de uzman Kalp Doktoru olarak özel muayenehanesinde çalışıyor.

Daha önce Mustafa Aga Başkanlığı’ndaki “KardeşlikHareketi” ile aday olan Agnila Mahallesi’nden Selami Bacak ise, bundan böyle Cemil Kabza başkanlığındaki “Halk Hareketi” ile yere lsiyasete devam edeceğini söyledi.

İki yeni ismin “Halk Hareketi”ne katılmasını değerlendiren başkan Cemil Kabza, “Siyasi tavrımız ve düşüncelerimiz bizim doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor. Geçen seçimlerde elde ettiğimiz sonuç ve bu güne kadarki tutumumuz bizleri daha da güçlü kılmaktadır.

Hayrettin ve Selami kardeşlerimizin bize katılması haliyle “Halk Hareketi”ne ayrı bir güç katmaktadır. Kendilerine “Halk Hareketi” ailesine hoşgeldiniz diyorum. Bundan böyle sadece hizmet için aynı safta birlikte mücadele edecek olmamız, beni ve çalışma arkadaşlarımı memnun etmektedir.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz