Ana Sayfa Batı Trakya Haberler HACIOSMAN, EĞİTİM VE DİN İŞLERİ BAKAN YARDIMCILARI DERMENCOPULOS VE KUKODİMOS’U ZİYARET...

HACIOSMAN, EĞİTİM VE DİN İŞLERİ BAKAN YARDIMCILARI DERMENCOPULOS VE KUKODİMOS’U ZİYARET ETTİ

28
0

Rodop Milletvekili Ahmet Hacıosman, bugün, Eğitim ve Din İşleri Bakanlığı’nı ziyaret ederek, Eğitim ve Din İşleri Bakan Yardımcıları Aleksandros Dermencopulos ve Konstandinos Kukodimos’u makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.

Evros milletvekili ve bölgemiz insanı olan Aleksandros Dermencopulos ve Konstandinos Kukodimos ile nezaket ziyareti çerçevesinde olan görüşmeler, son derece sıcak ve dostane bir ortamda gerçekleşti.

Bakanlık Yönetimine dahil olmalarından dolayı Bakan Yardımcıları’na tebriklerini sunan Milletvekili, kendilerine yeni görevlerinde  başarılar diledi ve her iki taraf da  uyumlu bir işbirliği arzusunda olduklarını dile getirdiler.

Milletvekili’nin her iki Bakan Yardımcısıyla da ayrı ayrı gerçekleştirdiği toplantıların gündem maddesini Azınlık eğitimi konusu oluşturdu.

Azınlık eğitimi ve sorunları hakkında Bakan Yardımcılarını detaylı ve ayrıntılı bir şekilde bilgilendiren Milletvekili, bu sorunların çözüme ulaşması ve Azınlık eğitiminin kalitesinin yükseltilmesi yönünde Bakanlık Yönetimi’nin girişimlerini talep etti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz