Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GAT LARİSA ŞUBESİ’NİN BİSİKLETLERİ YETERSİZ KALDI

GAT LARİSA ŞUBESİ’NİN BİSİKLETLERİ YETERSİZ KALDI

15
0

Genç Akademisyenler Topluluğu (GAT) Larisa şubesine ait 15 adet bisiklet, bu yıl da öğrencilere dağıtıldı. Ancak Larisa’da yaşayan öğrencilerin, geçen yıla oranla daha fazla olması sebebiyle bu yılki talep yeterli seviyede karşılanamadı.

BİRLİK gazetesi kaynaklarının edindiği bilgilere göre; bu yıl Larisa’da okuyan öğrenci sayısının arttığı ve buna paralel olarak da şubeye ait bisikletlere de talepte bir artış olduğu belirtildi. Bu yıl bisiklet talebinde bulanan toplam 25 öğrencinden, sadece 15 öğrenciye verildiği kaydedildi. Şube yöneticilerinin bisikletleri talebin çok olması sebebiyle kura yöntemiyle öğrencilere verdiği ifade edildi.

İŞADAMLARI KATKIDA BULUNABİLİRLER

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl bir grup işadamı tarafından GAT Larisa şubesine 15 adet bisiklet hediye edilmişti. Bu yıl da işadamlarının buradaki öğrencilere katkı sağlayacak şekilde bu konuda lokale yardım etmesi bekleniyor.

GAT Larisa şubesine ait bisikletler daha çok öğrencilerin okula ve lokale gelip gitmelerinin yanısıra şehir içi ulaşımlarında da maddi anlamda ciddi katkıları olduğu belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz