Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DÜNDAR KEŞAPLI’DAN SERVET YARDIMCI’YA PLAKET

DÜNDAR KEŞAPLI’DAN SERVET YARDIMCI’YA PLAKET

27
0

Türkiye’nin Avrupa’daki gururu olan Türk gazeteci Dündar Keşaplı, UEFA Yönetim Kurulu üyesi ve TFF As Başkanı Servet Yardımcı’ya Roma Spor Yazarları Derneği Yönetim Kurulu adına bir plaket verdi.

25 yılı aşkın bir süreden beri Avrupa futbolunda söz sahibi olan ve birçok kulüp ve ünlü futbolcuya yakınlığıyla bilinen, başarılı çalışmalarıyla adını altın harflerle yazdıran deneyimli Türk gazeteci Dündar Keşaplı, UEFA Yönetim Kurulu üyesi ve TFF As Başkanı Servet Yardımcı’ya Roma Spor Yazarları Derneği Yönetim Kurulu adına bir plaket verdi.

Aynı zamanda İtalya’da İtalya Spor Yazarları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uluslararası İlişkiler ve Yabancı Basın Sorumlusu görevini yürüten Dündar Keşaplı, Dünya medyasının prestijli gazete ve televizyonlarının temsilcileri, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı’nın davetiyle Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ni ziyaret etti.

TFF 1. Başkanvekili, UEFA Yönetim Kurulu Üyesi, UEFA Medya Komitesi Başkanı, UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve UEFA HatTrick Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu da yer aldı.

Dündar Keşaplı, Marca, beIN International, La Gazzeta Dello Sport, CNN UK, SKY ve Record’un yanı sıra Yunanistan, İsviçre ve Slovenya gibi ülkelerden önemli medya kuruluşlarının içinde yer aldığı 15 kişilik gazeteci grubu ve UEFA medya sorumluları ile de görüşerek, futbolun gelişmesi yönünde basının katkıları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Keşaplı, Aralık ayında Yunanistan’a bir ziyaret gerçekleştirecek ve Spor Yazarları Dernekleri, Futbol Akademileri temsilcileri ve bazı sivil toplum kuruluşları ile de bir araya gelecek.  

Devamında, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Riva tesislerini gezip, başta E-Bilet olmak üzere TFF’nin birimleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alan medya temsilcileri ile Türk futbolu hakkında bir basın bilgilendirme toplantısı yaptı. Servet Yardımcı, yabancı basın mensuplarına Türk futbolunun ulusal ve uluslararası potansiyelini anlatıp, Türkiye Futbol Federasyonu’nun projeleri konusunda da detaylar paylaştı.

Ziyaret TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş’ın medya mensuplarına isimleri yazılı A Milli Takım forması hediye etmesi ve karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz