Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ’NDEN DEMOKRATİK SOL (DİMAR) PARTİSİ’NE ZİYARET

DEB PARTİSİ’NDEN DEMOKRATİK SOL (DİMAR) PARTİSİ’NE ZİYARET

12
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi İskeçe İl Teşkilatı Yöneticileri, siyasi partilere yönelik olarak başlatılan ziyaretler çerçevesinde Demokratik Sol (DİMAR) Partisi’nin İskeçe bürosunu ziyaret etti.

 

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu başkanlığındaki heyette partinin hukuk danışmanı Ahmet Kara ve il teşkilatının diğer üyeleri yer aldı. 11 Şubat 2012 Cumartesi günü Demokratik Sol Partisi İskeçe Bürosuna gerçekleştirilen ziyarette DEB Partisi yetkilileri, Demokratik Sol Partisi’nin İskeçeli yöneticileri Kostas Gunaris, Kostas Delkos, Hristos Garbunis, Simos Evangelidis, Sami Karabıyıklı ve Solon Sarakenidis tarafından karşılandı.

 

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ziyarette yaptığı konuşmada siyasi partiler arasındaki diyaloğa büyük önem verdiklerini, bu sebeple de bir süredir siyasi partilere ziyaretler düzenlediklerini ifade etti. Bu ziyaretler çerçevesinde bugün DİMAR partisini ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu söyleyen Ahmetoğlu, DİMAR yetkililerine DEB Partisi’nin yeniden yapılanma süreci ile ilgili bilgi verdi. 

 

Demokratik Sol (DİMAR) Parti İskeçe İl Teşkilatı yetkililerinden Kostas Gunaris de DEB Partisi yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek, ülkenin içinde bulunduğu durumdan dolayı partiler arasındaki diyaloğun her zamankinden daha önemli hale geldiğini belirtti. Gunaris, bugünkü ziyaretin bundan sonra yürütülecek olan temaslar için bir ilk adım olmasını ümit ettiğini dile getirdi.

 

Ziyaret sırasında iki parti yetkilileri ülkedeki son dönemde yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

 

Ozan Ahmetoğlu, ziyaret sırasında Demokratik Sol Partisi İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Kostas Gunaris’e bir plaket hediye etti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz