Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ DUYUMDER’İ ZİYARET ETTİ

DEB PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ DUYUMDER’İ ZİYARET ETTİ

11
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş Bursa’da faaliyet gösteren Duyum İşitme Engelliler Eğitim ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak aşağıdaki açıklama yapıldı:

Dernek Başkanı Recep Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek çalışmaları hakkında Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş’a bilgiler verdi. Daha sonra dernek bünyesinde açılan kurslarda verilen Çini Eğitimi ve Seramik Üzerine Ebru Sanatı alanlarında kursiyerlerin ürettikleri eserlerin sergilendiği ve üretildiği atölyeleri gezdiler.

Dernek Başkanı Recep Şahin Batı Trakya’daki bir Sivil Toplum Kuruluşu’nun çalışmalara ilgi göstermesi halinde, kendileriyle müşterek çalışmalar yapabileceklerini, gerekli alt yapının oluşmasına katkı sağlıyabileceklerini belirtti.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş da DEB Partisi’ni, çalışmalarını ve projelerini anlattıktan sonra, Batı Trakya’daki kardeşleriyle müşterek çalışma arzusu taşıyan Başkan Recep Şahin’e teşekkür etti. Görüşmenin sonunda Başkan Recep Şahin Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş’a seramik üzerine yapılan bir ebru çalışmasını takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz