Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ GENÇLİK KOLU’NDAN ÇAY GECESİ

DEB PARTİSİ GENÇLİK KOLU’NDAN ÇAY GECESİ

24
0

DEB Partisi Gençlik Kolu Bayanları 29 Kasım 2014 Cumartesi akşamı DEB Partisi İskeçe İl Teşkişatı Bürosunda çay gecesi düzenledi. 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte,  Gençlik Kolu Yöneticileri DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Gençlik Kolu’nun çalışmaları hakkında bayanlara bilgiler verdi. Etkinlikte ayrıca DEB Partisi’nin ve Gençlik Kolu’nun önümüzdeki dönemde yapılması planlanan projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

DEB Partisi Gençlik Kolu Bayanlarının düzenlediği etkinliğe DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu’nun eşi Münevver Ago, DEB Partisi Avrupa Parlamentosu (AP) Milletvekili adayı ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Okutan Anne Projesi Koordinatörü Sevtap Hint, İskeçe İli Türk Kadınları Kültür Derneği Başkanı Aysel Sağır, BTAYTD İskeçe Şubesi Kadın, Aile ve Kültür Kolu Başkanı İlknur Tuzlacı, İskeçe Türk Birliği Asbaşkanı Aysel Homko, DEB Partisi Parlamentosu (AP) Milletvekili adayı ve İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu Asbaşkanı Binnur Osmanoğlu ve yöneticilerinin yanı sıra birçok bayan katıldı.     

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz