Ana sayfa Batı Trakya Haberler ÇİĞDEM ASAFOĞLU VE EKİBİ TAM GAZ DEVAM EDİYOR

ÇİĞDEM ASAFOĞLU VE EKİBİ TAM GAZ DEVAM EDİYOR

26
0

Partinin başına yeni seçilen Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, ekibi ile nezaket ziyaretlerine tam gaz devam ediyor.

Gerçekleştirilen bu nezaket ziyaretleriyle ilgili DEB Partisi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer veriliyor.

“DEB Partisi Yönetimi ilk ziyaretini 22 Ocak Salı günü Batı Trakya Türk Azınlığı’nın en üst temsil organı olan Danışma Kurulu’nun Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü sayın İbrahim Şerif’e gerçekleştirmiştir. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı DEB Partisi olarak sayın İbrahim Şerif’e teşekkür ederiz.

DEB Partisi Yönetimi 23 Ocak Çarşamba günü ziyaretlerine İskeçe Müftüsü Sayın Ahmet Mete ile devam etmiştir. Kendilerine bizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırladıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.

Aynı gün DEB Partisi Yönetimi İskeçe Türk Birliği ile Gümülcine Türk Gençler Birliği’ne de ziyaret gerçekleştirmiştir. Her iki kurum da DEB Partisi’nin yeni yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarı dileklerinde bulunmuştur. İskeçe Türk Birliği Başkanı ve DEB Partisi MYK üyesi Ozan Ahmetoğlu ile Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Necat Ahmet’e nazik karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz.”

DEB Partisi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here