Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BTAYTD’DEN “YARDIM ELİNİ UZAT” KAMPANYASI’NA DESTEK

BTAYTD’DEN “YARDIM ELİNİ UZAT” KAMPANYASI’NA DESTEK

17
0

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri 27 Temmuz 2013 Cumartesi günü DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı bürosunu ziyaret etti.

BTAYTD Başkanı Mehmet Emin, Asbaşkanı Özlem Niyazioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Bekir’den oluşan heyeti yaptığı nezaket ziyaretinde DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ile İl Teşkilatı Yöneticileri karşıladı.

DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı’nın başlattığı “Yardım Elini Uzat” Kampanyası için İl Teşkilatı yöneticilerini tebrik eden Mehmet Emin, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı yönetimini bu güzel kampanyadan dolayı tebrik ediyorum. Ülkemizin son dönemde yaşadığı ekonomik kriz sebebiyle yardıma muhtaç ailelerde büyük artış yaşandığını biliyoruz. Bu zor günlerde bir nebze de olsa insanımıza nefes aldıran bu tür kampanyalar büyük önem taşıyor. Bizlerde BTAYTD Yönetimi olarak bu kampanyaya katkı vermek amacıyla bugün İl Teşkilatı’nı ziyaret ettik. Ben bir kez daha emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum”.

BTAYTD Başkanı’nın ardından söz alan Ozan Ahmetoğlu ise BTAYTD Yönetimine ziyaretlerinden  dolayı teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Ben bugün bizleri ziyaret ederek kampanyamıza katkı yapan BTAYTD yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı olarak Ramazan ayı vesilesiyle başlattığımız kampanyada bugüne kadar 200’ün üzerinde aileye yardım ulaştırmış olduk. Bu rakam her geçen gün artıyor. İnsanımızın kampanyaya yaptığı yardım ve verdiği destek gerçekten bizleri sevindirdi. Sorunun ne kadar büyük olduğunu daha net bir şekilde anladık. Bu yardımlar sayesinde bir çok ailenin az da olsa nefes almasını sağlayan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Kampanyamız Ramazan ayı boyunca devam edecek ve daha bir çok aileye ulaşma imkanını yakalayacağız. Ben bir kez daha kampanyamıza destek veren BTAYTD Yöneticilerine tüm DEB Partisi camiası adına teşekkür ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz