Ana sayfa Batı Trakya Haberler BATI TRAKYA’DA NELER OLUYOR? DERNEĞİ POLİS BASTI!

BATI TRAKYA’DA NELER OLUYOR? DERNEĞİ POLİS BASTI!

24
0

Batı Trakya’da neler oluyor? Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni polis bastı, her tarafını didik didik aradı.  

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği tarafından izinsiz Kreş işletildiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında Dernek merkezi 29 Kasım 2016 tarihinde polis tarafından basıldı ve her taraf didik didik arandı.

Beyler!!! Farkındamısınız? son zamanlarda Yunan devleti Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın üzerine öyle bir geliyor ki vallahi hiç kimsenin gıkı çıkmıyor.

Hani nerede bu milletvekilleri yahu? Bu dernek için geçmişte açlık grevi yapan milletvekilleri neredeler? Neden herkes suskunluk içerisinde?

Beyeler!!! Azınlığı KAMMENOS VE YANDAŞLARINA TESLİM EDEN iktidar Sol geçinen SYRIZA Partisi milletvekilleri nerede yahu? Bu yapılanlara neden sessiz kalıyorlar? HDP’ye desteği vermekten geri kalmıyorlar ama nedense. Orada baskı var da burada güllük gülüstanlık mı? 

Yunan devleti tarafından bana ve toplumuma da baskı var kardeşim!!!!hani neredesiniz demokrat geçinenler neden gizleniyorsunuz? Unutma!!!! Korkan bin defa ölür, ama kormayan bir defa.

Heeeeyyyyy!!!! Yunanistan bitiriyor bizi bitiriyor!!! Görmüyormusunuz ?

Başbakan Çipras daha dün söyledi Sirkeli köyünde, bugün hemen baskın yedik ya var mı bunun daha ötesi be?

Söylemedi, yazmadı demeyin!!! ARTIK YOLLARA DÖKÜLMENİN ZAMANI GELDİİİİİ, ÇOKTAAAAAAANNNN GEÇTİ BİLE!!!

UYAAAAAAAAAANNNNNNNNN!!!!!!! 

Sıra başka derneklere de gelecek, unutma hepsini kapatacaklar hepsini!!!!! Batı Trakya ibaresi geçen derneklerin hepsi kapatılacak çok yakında. Bundan sonra da Batı Trakya ibaresiyle asla bir dernek kurulmasına izin vermeyecekler bekleyin görün. 

Din ve kimlikle birlikte çocuklarımızın geleceği de elden gidiyor, siz kaf çakıyorsunuz!!!!

YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!

 

BASIN AÇIKLAMASI

Derneğimiz bünyesinde izinsiz kreş işletildiği iddiasıyla başlatılan soruşturma çerçevesinde, 29/11/2016 tarihinde derneğimiz merkez binasında polis tarafından arama yapılmıştır.

Ayrıca, Gümülcine A ve B şubelerimizle ilgili Gümülcine Belediyesi tarafından verilen kapatma kararları aleyhine yürütmeyi durdurma talebimizin kısmen kabul edildiği ve söz konusu şubelerde, kreş  çalışması olarak kabul edilebilecek faaliyetler dışında (bu konu asıl dilekçemizin görüşülmesi sonucu karara bağlanacaktır) derneğin diğer faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi için söz konusu şubelerinin kullanılabileceğini belirten kararlar da, tarafımıza ve ilgililere tebliğ edilmiştir.

Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız.

B.T.A.Y.T.D. YÖNETİM KURULU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here