Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BATI TRAKYA TÜRK ÖĞRETMENLER BİRLİĞİ’NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

BATI TRAKYA TÜRK ÖĞRETMENLER BİRLİĞİ’NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

31
0

Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği 12 Haziran Pazartesi günü vefat eden emekli öğretmen Raife Sami Urgancı için başsağlığı diledi.

VEFAT VE BAŞSALIĞI

Gümülcine, 13.06.2017

12 Haziran 2017 Pazartesi günü öğretmenlerimizden Raife Sami Urgancı Hanım Allah’ın rahmetine kavuştu. Dün ikindi namazını müteakip gerçekleşen cenaze merasimine Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Yönetim Kurulu’nu temsilen Niyazi Hasan, Emine Ramadan ve Denetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Ahmet katıldılar. Birçok öğretmen arkadaşı da merhume Raife Sami Urgancı Hanım’ı ebediyete uğurlamak üzere cenaze merasiminde hazır bulundu. Hasköy Azınlık İlkokulu’nda 37 yıl hizmet veren ve yüzlerce öğrenci yetiştiren eğitim emekçisi Raife Sami Urgancı Hanım’a azınlığımızın eğitimine ve kültürüne verdiği hizmetten dolayı müteşekkiriz.

Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği olarak her zaman minnetle anacağımız öğretmenimiz merhume Raife Sami Urgancı Hanım’a Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz. Kederli ailesine, yakınlarına, öğrencilerine ve mesai arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun ve ışıklar içinde uyusun.

Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz