Ana sayfa Batı Trakya Haberler BAKAN ORFANOS’UN TÜRKİYE’DEN ZİYARETÇİSİ VARDI

BAKAN ORFANOS’UN TÜRKİYE’DEN ZİYARETÇİSİ VARDI

16
0

Makedonya-Trakya Bakanı Georgios Orfanos‘un Türkiye’den ziyaretçisi vardı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ Makedonya-Trakya Bakanı Georgios Orfanos’u ziyaret etti.Başkan Karabağ Georgios Orfanos ile bir araya geldi. Karabağ Orfanos’a yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Hasan Karabağ’ı makamında sıcak bir şekilde ağırlayan Bakan Orfanos, sohbet sırasında annesinin Urla doğumlu olduğunu kaydetti. Bir İzmirli olarak Urla’yı ve Bayraklı’yı kendilerine tanıtmaktan büyük memnuniyet duyacaklarını kaydeden Başkan Karabağ, Bakan Orfanos’u İzmir’e davet etti. Başkan Hasan Karabağ’ın davetini memnuniyetle kabul eden Orfanos sonradan belirlenecek bir tarihte Başkan Karabağ ve Bayraklı’nın misafiri olacak.

Ziyaretin sonunda Bakan Orfanos Başkan Karabağ’a kitap hediye ederken Başkan Hasan Karabağ’da Bakana Türk lokumu hediye etti. Bayraklı’nın Selanik veya Kavala ile kardeş şehir olması konusunda işbirliği yapılacak.

Daha sonra Selanik‘teAtatürk Evini ve Türkiye Başkonsolosluğu’nu da ziyaret eden  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ Türkiye’ye döndü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here