Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BAŞBAKAN YILDIRIMDAN YUNANİSTAN’A GÖNDERME: “BULANIK SUDA BALIK AVLAMASINLAR”

BAŞBAKAN YILDIRIMDAN YUNANİSTAN’A GÖNDERME: “BULANIK SUDA BALIK AVLAMASINLAR”

26
0

T.C. Başbakanı Binali Yıldırım gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bir gazetecinin “Yarın 1996 yılında yaşanan Kardak krizinin yıl dönümü. Düşünceleriniz nedir?” şeklindeki soruya şu yanıtı verdi: “Biz terörle uğraşıyoruz ama her zaman tedbirimiz vardır” dedi.

20 yıl önce yaşanan bir krizi kaşımanın kimseye fayda getirmeyeceğini vurgulayan Başbakan Binali Yıldırım “Biz terörle uğraşıyoruz ama her zaman tedbirimiz vardır” dedi.

Türkiye’yi ziyaret eden Nijer Başbakanı Brigi Rafini ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Başbakan Binali Yıldırım gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yıldırım bir gazetecinin “Yarın 1996 yılında yaşanan Kardak krizinin yıl dönümü. Düşünceleriniz nedir?” şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

“HER ZAMAN TEDBİRİMİZ VARDIR”

“1996’da yaşanan bir krizi günümüze taşımak, bununla ilgili iç faaliyet yürütmek komşuluğa yakışmaz. Biz terörle mücadele ile meşgulken komşularımız bulanık suda balık avlamasın. Bu hiç yakışık almaz. Bunu da hoş karşılamayız. Ama buna benzer bir faaliyet olursa bizim Türkiye olarak her zaman tedbirimiz vardır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz